Brand Atakent Brand Atakent

HAKKIMIZDA


Brand Atakent, bir EMS YAPI projesidir.

EMS YAPI, 2006 yılında güven, huzur ve kalite üzerine inşa edilmiştir. Kurumsallıktan hiçbir zaman ödün vermeyen güçlü temeliyle EMS YAPI, yeni nesil yaşam alanları olarak tasarladığı projelerini; en yeni teknolojiyi baz alarak oluşturduğu öz kaynaklarıyla, tamamen kendi ekibi ve kendi ekipmanlarıyla, 1.sınıf işçilik ortaya koyarak geliştirmektedir.

 

Doğru politikalar sayesinde sunulan uygun fiyatlarla herkese güven veren EMS YAPI, inşa edilen yapılarda mülkiyeti kendisine ait makine ve teçhizatları kullanarak maliyetleri minimize etmekte; bu da en son teknolojiyle geliştirilen prestijli yapıların, uygun fiyatlarda inşa edilmesini sağlamaktadır.

 

Bulunduğu bölgeye değer katan en kaliteli projeleri üreten EMS YAPI, bugüne kadar ortaya çıkardığı tüm projelerinde bu istikrarı sürdürmüştür. Bundan sonraki süreçte de bölgeleri değerli kılan projeler üretmeye devam edecek olan EMS YAPI, bulunduğumuz coğrafyanın deprem bölgesi olması nedeniyle, tüm projeleri Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’ne uygun bir şekilde geliştirmekte ve bu projelerde 1.sınıf malzeme kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir.

 

Dünyanın saygın markalarını EMS YAPI kalitesiyle buluşturarak geliştirdiği projelerin her santimetresini büyük bir titizlikle inşa eden şirketimiz, üretim aşamalarının tamamında, tercih haklarını daima en kaliteli opsiyonlardan yana kullanmaktadır. Bu doğrultuda kaliteli çözüm ortakları ile yoluna devam eden ve bütün projelerini söz verdiği tarihten önce teslim eden EMS YAPI, attığı inovatif adımlarla her geçen gün daha da büyümekte ve gelişen sektöre yön vermektedir. Bulunduğu bölgeye değer katan birçok projeye imza atan şirketimiz, en prestijli yapıları en uygun fiyatlarla sunmaktadır. 

 

Kaliteyi

Milimetrelerle

İnşa ettik.

ems yapı


EMS Yapı’ya Git Down Icon Down Icon Down Icon

TARİHÇE

PROJE AŞAMALARIBİZE ULAŞIN

İletişim Bilgilerimiz

Size daha hızlı ulaşabilmemiz ve Brand Atakent projemiz hakkında net bilgi verebilmemiz için lütfen iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşın.PROJELER SATIŞ OFİSİ


Büyükşehir mah. Beylikdüzü cad. No:5/1 Brand İstanbul Park B blok Kat:9
34520 Beylikdüzü / İstanbul
FORMU DOLDURUN

Size Uygun Daireyi Seçelim


KVKK Aydınlatma Metnini Okudum